Spolupracujeme pouze se zodpovědnými a prověřenými zaměstnavateli
Vyřizujeme vízovou a pracovní dokumentaci
Poskytujeme příjezdovou a nástupní podporu

Aktuálně otevřené pracovní pozice najdete dole. Kliknutím na název pozice se Vám zobrazí další podrobnosti a zároveň krátký formulář pro aplikaci. Aplikaci posuzujeme zpravidla následující pracovní den po tom, co byla odeslána. Pokud Váš profesní profil odpovídá požadavkům zaměstnavatele, spojíme se s Vámi, abychom si mohli vyměnit další potřebné informace. Kvůli správnému posouzení nám prosím poskytněte maximum informací, o kterých se domníváte, že mohou zvýšit Vaše šance na to, abyste ve výběrovém řízení uspěl(a).

Nevybral(a) jste si mezi otevřenými pozicemi? Nevadí! Vhodné zaměstnání se může objevit zítra. Pokud máte zájem, abychom Vás kontaktovali až se objeví nabídka zaměstnání, po kterém toužíte, klikněte na tlačítko CHCI JINOU PRÁCI a my se Vám ozveme, jakmile se vhodné zaměstnání objeví.

Podporujeme projekt – MEZI VÁMI

Pokud se někdo prosadí ve své profesi, zaslouží si obdiv svého okolí. O to větší obdiv chováme k lidem, kterým se podařilo dosáhnout mimořádného úspěchu za hranicemi své vlasti.

“Mezi vámi” je pásmem interview s 30 Ukrajinci, kterým se během svého pobytu v Čechách podařilo prosadit se mezi špičky ve svém oboru. Více o projektu zde.