Proč při zaměstnávání cizinců spolupracovat s agenturou?

jak zaměstnat Ukrajince – elektrikářKvůli nedostatku pracovních sil v současné době čím dál více firem poptává kvalifikované pracovníky ze zahraniční, převážně ze států východní Evropy. Pro majitele či manažery firem může být velmi lákavé pokusit se zaměstnat některé pracovníky svépomocí. Jakmile si však o problematice zaměstnávání cizinců zjistí více, začnou se ztrácet v množství legislativních procesů či netuší, kde a hlavně jak vhodné zaměstnance ze zahraniční najít. Ve výsledku tak ztratí hodně času i peněz vymýšlením celého procesu, který ani nevede k uspokojivému výsledku.

Personální agentura, jako je ta naše, celý proces v oblasti zaměstnávání cizinců vymyslela a nesčetněkrát aplikovala za Vás. Dokážeme vám pomoci i s méně obvyklými případy, poskytneme vám záruky, vyřešíme kompletní legislativu.

Proč při zaměstnávání cizinců spolupracovat s naší personální agenturou?

Přeshraniční zaměstnávání cizinců je naší specializací – víme, kde hledat vhodné kandidáty

Tak jako vy rozumíte vaší práci, tak rozumí naše personální agentura zahraničnímu zaměstnávání cizinců. Máme rozvinutou síť kontaktů, víme, kde hledat vhodné kandidáty, dokážeme se s nimi dorozumět. Díky tomu, že jsme mezinárodním týmem složený z českých a zahraničních profesionálů, dokážeme zprostředkovat společnou řeč mezi oběma stranami všem ku prospěchu.

Při hledání zaměstnanců se soustředíme na všechny obory, zejména obory s trvalým nedostatkem místních specialistů, a to od dělnických až po vysoce specializované profese.

Minimalizace administrativní, komunikativní i psychické zátěže – víme, jaké zákonné podmínky a administrativu musíte řešit

Zaměstnávání cizinců je mnohem složitějším procesem než obvyklé zaměstnávání českých občanů. Vyžaduje hluboké znalosti o této problematice.

Rozumíme zákonným a administrativním podmínkám přeshraničního zaměstnávání. Díky tomu dokážeme minimalizovat lhůty k absolvování nezbytných administrativních kroků a riziko selhání. Veškeré procesy ohlídáme za Vás. Můžete se spolehnout na naši 100% podporu.

Pomáháme s ubytováním zahraničních pracovníků – víme, co znamená vyměnit svou zemi za jinou

Umíme pomoci a poradit v otázkách bydlení, dopravy a dalších elementárních potřeb, které pro cizince nejsou samozřejmostí. Pokud to není v možnostech zaměstnavatele, zprostředkujeme kandidátovi vhodné bydlení rovnou a také zajistíme souhlas majitele objektu s ubytováním.

Uvažujete o zaměstnávání cizinců? Obraťte se s důvěrou na nás!

Štítky: , , ,