Testování svářečů z Ukrajiny

svářeči z Ukrajiny – zaměstnávání UkrajincůSnažíme se neustále odstraňovat překážky spojené s mezinárodním zaměstnáváním. Proto jsme pro zaměstnavatele připravili možnost testování svářečů všech běžných svářecích metod ještě na území Ukrajiny. Zaměstnavatelé mají nyní možnost si své kandidáty (svářeči z Ukrajiny) nechat přezkoušet bez nutnosti cestovat do zahraničí v testovacím středisku ve Lvově (metropole západní Ukrajiny).

JAK TEST PROBÍHÁ

Středisko je technicky připraveno na všechny běžné typy svářecích metod a jeho denní testovací kapacita umožní denně otestovat až 20 kandidátů.  Test probíhá pod dohledem instruktora a kameramana, který práci kandidáta nahrává pro demonstrační účely. Video je následně uloženo ke stažení.

Test může mít i teoretickou část. Obvyklou náplní teoretické části bývá test z orientace v technických výkresech.  Obsah zkoušky má standardní scénář, ale lze realizovat i test podle scénáře dodaného zaměstnavatelem.

Kandidáti cestující z daleka mohou kvůli většímu pohodlí využít služeb blízkého hostelu.

TESTU SE MŮŽE OSOBNĚ ZÚČASTNIT I ZAMĚSTNAVATEL

Osobní přítomnost zástupců zaměstnavatele je nejen možná, ale i vítaná. Pokud se rozhodnete testu zúčastnit, zarezervujeme Vám ve Lvově hotel a pomůžeme s nákupem letenek.

Doporučujeme, abyste si mimo času potřebného pro absolvování samotných testů, naplánovali i časovou rezervu k návštěvě centra této bývalé Rakousko-Uherské metropole. Stojí to za to!

Poptat zaměstnance z Ukrajiny

Štítky: , , , , ,

Podporujeme projekt – MEZI VÁMI

Pokud se někdo prosadí ve své profesi, zaslouží si obdiv svého okolí. O to větší obdiv chováme k lidem, kterým se podařilo dosáhnout mimořádného úspěchu za hranicemi své vlasti.

“Mezi vámi” je pásmem interview s 30 Ukrajinci, kterým se během svého pobytu v Čechách podařilo prosadit se mezi špičky ve svém oboru. Více o projektu zde.